O nás

pic_1 Společnost 4Stars, s. r. o., je rodinná IT společnost s historií od roku 2003. Tak dlouhou a úspěšnou historii v IT jsme vybudovali na rodinných základech, slušnosti a především na profesionalitě, spolehlivosti a pokoře, kterou poskytujeme našim zákazníkům. Jsme všude tam, kde chtějí profesionální IT řešení a tam, kde zákazník dokáže ocenit náš poctivý přístup s cílem maximální efektivnosti. S každým zákazníkem jednáme seriózně a s pečlivým individuálním přístupem.
Naši zákazníci, ví, že spolehlivé IT řešení šetří jejich peníze. Ví, že se mohou spolehnout na naši firmu, která si vždy poradí s jakýmkoli požadavkem, dodá a zprovozní jakoukoli IT techniku.

Jsme držitelé celé řady certifikací a každoročně strávíme stovky hodin na školeních a zkouškách, tak abychom byli stále na špici. Naši zákazníci oceňuji nejrychlejší servis a špičkové služby a díky jejich doporučení rosteme.

Naše společnost působí v rámci celé České a Slovenské republiky. Naše IT služby poskytujeme jak malým, tak velkým firmám v rozsahu dle jejich potřeb a možností, díky čemuž společeně rosteme. Naše společnost spravuje celé řadě společností několik tisíc počítačů a stovky serverů, což už něco vypovídá.

Ceníme si našich zákazníků a děláme IT tak, aby se mohli věnovat svému byznysu a být tak po našem boku ještě více úspěšní s technikou a servisem, na které se mohou spolehnout.

Připojte se k nám a společně porosteme, dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!

Kontaktujte nás

 

 

What You Will Receive:

 • gravida risus ac odio pla blandit, Aliquam ac diam massa.
  Aliquam laoreet, nulla eu consequat efficitur, est est egestesque nec ante vel lacus commodo vehicula sed at elit. Sed porta mollis porta. Phasellus non interdum lacus, a lacinia enim. Morbi risus sodales ligula. Nam ultrices est non dapibus laoreet. Donec placerat, ex et cursus vulputate, enim dolor.
 • gravida risus ac odio placerat blandit. Aliquam.
  Proin gravida risus ac odio placerat blandit. Aliquam ac diam massa. Aliquam laoreet, nulla eu consequat efficitur, est est ege stas nunc, vehicula pellentesque risus tortor vel libetesque nec ante vel lacus commodo vehicula sed at elit.

computer help

 • 1.Donec placerat, ex et.
  Pellentesque a ante vitae ante tincidunt pulvinar. Aliquam sit amet malesuada nisi. Etiam sit amet ultricies dui. Morbi sit amet nisi eu velit lacinia volutpat. 
 • 2.Risus ac odio placerat.
  Donec quis augue id sapien bibendum rhoncus id vel lectus. Nunc sed pretium mi. Nam mattis, dui sit amet auctor interdum, lacus metus tincidunt leo, lobortis varius leo tellus.
 • 3.Proin gravida risus ac.
  tiam sit amet ultricies dui. Morbi sit amet nisi eu sed pretium mi. Nam mattis, dui sit amet auctor varius leo tellus commodo ligula. Cras tempus tristique sagittis.