Kabeláže, budování, měření

Naši společnost oslovil nás zákazník, který si stěžoval na pomalost systémů v některých částech budov s požadavkem, zda nemůžeme provést analýzu, kde by se mohl skrývat problém. více informací v článku VADA KABELÁŽE, PROMĚŘENÍ & OPRAVA

Kabeláže a rozvody počítačových sítí

Provádíme realizace kabeláží typu CAT5e, CAT6, jak stíněné, tak nestíněné varianty. Řešíme propojení pomocí optických spojů. Navrhujeme řešení komunikačních uzlů a propojení centrál a odloučením pracovišť.

Plánování a koordinace v IT

Na základě dlouholetých zkušeností pomáháme projektantům zapracovat naše IT zkušenosti do projektů slaboproudů, díky čemuž získá zákazník kvalitnější projekt jak pro své IT technologie, tak pro komunikační a bezpečností systémy.

Měření IT kabeláží a opravy

Provádíme měření kabeláží profesionálními přístroji, stejně tak provádíme opravy kabeláží, návrhy oprav apod. Provádíme analýzy sítí, zajištujeme propoje mezi budovami, zajišťujeme kvalitní konektivitu.

Serverovna

Rack

Plánování kabeláže

Plánování kabeláže je úvodní a důležitá fáze. Vhodně navržená kabeláž s ohledem na požadavky zákazníka, analýze a výhledu do budoucna můžeme navrhnout takové rozvody, které zákazníka nejen, že nebudou limitovat v rozvoji, ale můžeme je i vhodně esteticky zakomponovat do interiéru.
Častá chyba bývá, pokud se projekt kabeláže svěří osobám, které neznají dokonale problematiku IT, takové projekty jsou nutné zbytečně předělávat znovu, jelikož nesplňují často ani základní požadavky na IT techniku, natož požadavky v budoucnu. Přičemž naplánovat kabeláž společně s elektroprojektantem je finančně velmi nenáročná záležitost.

Při budování nové kabeláže je tudíž nutná koordinace mezi IT a projektanty, aby IT mohlo do plánů zapracovat požadavky, které zákazník, ani projektant neznají.

 

Budování kabeláže

Při budování kabeláží využíváme ověřené značky. Preferujeme kvalitní řešení kabeláže, které na dlouhá léta propojí bez výpadků celou IT techniku. Důraz je kladen na následné měření, tak, aby kabeláž byla 100% funkční, bez výpadků, správně zapojena, zakonektorována apod. Budujeme kabeláže v jak novostavbách, tak při rekonstrukcích, či plánovaných výměnách.

Při budování kabeláží třetí stranou (na přání zákazníka) koordinujeme tyto práce, tak aby byly provedené dle našich představ, provádíme kontroly a závěrečné měření tak, aby byla kabeláž 100% funkční.

Garantujeme tak zákazníkovi, že budovaná kabeláž pro něj nebude omezením, ale naopak nápomocna v plném rozvoji jeho techniky v budoucnosti. Je důležité tyto věci neopomenout, byť jsou v budoucnu stále řešitelné, ale za cenu mnohdy vyšších nákladů, či estetických ústupků.

Čím dál více zákazníků má větší estetické nároky, takže se běžně montují takové prvky, které nejen, že nenarušují design budoucích interiérů, ale jsou více účelnější.

 

Měření a opravy

Měření kabeláže přichází na řadu vždy, když je pochybnost o kvalitě kabeláže, případně, při zhotovení nové kabeláže. Měření vyloučí chyby, které vadně provedená, či zapojená kabeláž může způsobit.

Pro měření využíváme profesionálních měřících přístrojů, které zjistí do detailu vedení kabeláže, provedení, zapojení a další důležité informace nutné pro případnou opravu.

Opravu kabeláže provádíme často, jelikož vlivem času, či fyzické újmy je nutné opravit dílčí části kabeláží, či samotné konektory a datové krabičky. Opravy jsou velmi rychlé a s dobrým měřícím přístrojem vady kabeláže snadno odhalitelné.

Obraťte se na nás, provedeme Vám zdarma vstupní analýzu IT a poradíme jak posunout Vaši firmu dále v oblasti IT.

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Jsme tady již od roku 2003!

Máme zkušenosti a pracovníky, kteří své práci opravdu rozumí.
Máme lidský přístup a pokorné jednání ke všem zákazníkům.
Nechodíme do práce, naše práce nás totiž baví!
Více než 13 let historie v oblasti IT a systémů.
Obraťte se na nás, společně porosteme!

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení sítí

Zabezpečíme Vaši počítačovou síť, servery, počítače a data před zneužitím.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo