Servery a systémy

Máme řešení pro každého. Dodáváme servery typu Entry level v cenové kategorie pod 20 000,- Kč, pro malé společnosti, tak business servery a individuální řešení pro databázové a aplikační řešení.

 

Platformy Linux a Microsoft

Servery dodáváme, instalujeme a konfigurujeme zejména na platformách Microsoft Windows server a různých distribucích Linux. Řešíme databázové servery, aplikační servery, terminálové servery, souborové servery a PDC.

Osvědčené značky serverů

Dodáváme výhradně značkové servery Lenovo a System X (IBM),  HP Fujitsu a DELL. Samozřejmostí jsou rozšířené záruky s garancí reakční doby, či fix time. Námi dodané servery jsou navrženy tak, aby poskytovali zákazníkovi minimálně 5 let provozu.

Profesionální instalace a správa

Všechny námi dodávané servery jsou instalovány IT profesionály, specialisty na Microsoft Windows servery, či Linux specialisty. Poskytneme Vám i špičkovou správu serverů s rychlou reakční dobu a non-stop servisem 24 hodin denně. A to není zdaleka vše.

Spravujeme přes 200 serverů našich zákazníků, přidejte se k nám i Vy!

winserver_blu286_m_rgb microsoftsqlserver

mysql

icewarp-logo hyper-v-logo BannerAd_c_Exchange_Cyan300

linux-logo

 

 • Emailové servery, ExChange server, IceWarp, H-Mail, PostFix...
 • Databázové servery, Microsoft SQL, Oracle, MySQL, FireBird...
 • Aplikční servery pro informační systémy, klientské aplikace...
 • Terminálové servery pro přístupy vzdálených uživatelů
 • Virtualizační prostředí pro virtuální servery
 • Primární řadiče domény, Active directory, Samba, replikace...
 • Souborové servery pro data a sdílení
 • Webové servery, Apache, IIS, .NET, PHP...
 • Virtualizace, virtuální servery, kontejnery, cloud řešení
 • Storage a zálohování pro bezpečnost Vašich dat
 • Poskytujeme pronájem fyzických serverů
 • Poskytujeme pronájem virtuálních serverů
 • Můžete využít i server software Microsoft jako službu

 

Odladěné servery

Vhodně nakonfigurované, nainstalované a nastavené servery jsou klíčové pro běh IT. Jsou klíčem k rychlému běhu systémů a poskytování dat kdykoli a kdekoli. Každý server sestavujeme individuálně, jelikož zcela jiné nároky jsou kladeny na databázový server, aplikační server, či webový server. Naše společnost dodává výhradně servery a serverové rack systémy celé řady renomovaných značek:

 •  Lenovo (SystemX IBM)
 • Fujitsu
 • HP
 • DELL

lenovo-servers-racks-system-x-x3650-m4-main

Profesionální správa serverů s garantovanou dobou zásahu  a servisem 24 hodin denně!

 

Při vhodném výběru serveru klademe důraz na kvalitu, cenovou dostupnost, záruku a záruční servis. Stejně tak klademe důraz na 24 hodinový servis, monitoring systémů serverů a službu správy serverů s garantovanou reakční dobou. Námi dodávané servery následně instalujeme na platformy:

 • Microsoft Windows Server
 • Linux Server (distribuce RedHat, Susse, Debian, Ubuntu…)

Implementujeme a spravujeme databázové servery, aplikační servery, terminálové servery. Provádíme instalaci jak fyzických instalací, tak virtualizaci.

Naše možnosti instalace serverů jsou velmi široké, jelikož máme široké zkušenosti napříč různými systémy a díky rozmanitosti našich zákazníkům musíme umět instalovat a spravovat téměř jakoukoli platformu a serverový systém. Nejsme tedy závislý na jedné platformě, na jednom systému, nepropagujeme jen jedno řešení, umíme se přizpůsobit Vašim systémům. Umíme spravovat všechna výše uvedená řešení a na celou řadu ani nedošla řeč.

Více než 13 let zkušeností, certifikovaní a velmi zkušení IT specialisti jsou zárukou profesionálních instalací Vašeho serverového řešení. Naše společnost provádí implementace a správu více než 200 serverů, což svědčí o našich zkušenostech. Takto spravované servery neustále monitorujeme, inovujeme a zajišťujeme jejich správný chod s garancí doby zásahu, kdy držíme neustále pohotovost 24 hodin denně.

 

Spojte se s námi, jsme profesionály v oblasti IT a serverů více než 13 let!


Servery IBM LenovoŘešení pro malé i velké

Výše uvedená ukázka demonstruje naše možnosti, nejsme závislý na jedné platformě, na jednom systému, nepropagujeme jen jedno řešení. Umíme spravovat všechna výše uvedená řešení a na celou řadu ani nedošla řeč.Male serveryNašemu zákazníkovi vždy nabídneme nejvhodnější řešení s ohledem na jeho potřeby a finanční možnosti. Nabízíme i entry řešení pro malé společnosti s cenou serverů pod 20 000,- Kč. Jedná se tak o vstupní a základní řešení pro malé potřeby. Pro většinu zákazníků však nabízíme škálovatelné rackové řešení, které roste společně se zákazníkem. Výkon serverů konfigurujeme vždy individuálně pro jeho finální využití, zátěž s možností dalšího růstu našeho zákazníka.

Vždyť mezi naše zákazníky patří jak malé firmy, tak velké společnosti s rozsáhlou IT infrastrukturou, jednotkami i desítkami serverů, stovkami počítačových stanic. Malý zákazník má pro nás stejnou hodnotu jako ten velký, Dodáváme kvalitní IT služby všem bez rozdílu. Každý zákazník je individuální a je nemožné paušalizovat co, je obecně nejlepší.

 

Platforma Microsoft server

Pro malé firmy, bez výraznější IT infrastruktury často implementujeme malé a kompaktní servery, které jsou cenově velmi nenáročné. Takový server pak plní roli zejména doménového řadiče, oprávnění a přístupů, přístup k souborům, zálohování dat a také emailový server. Často zde běží i nějaké menší ERP systém, či jiný informační systém. Stejný typ serveru se využívá i na platformě Linux, v případě, že systémy nevyžadují platformu Microsoft.

windows-server-logo

Pro střední a větší firmy, na základě jejich potřeb implementujeme a spravujeme plnohodnotná řešení na bázi Microsoft Windows serveru ve všech edicích. Zde již přichází na řadu škálování výkonů a rozdělování rolí serveru na databázové, aplikační, terminálové, úložiště, cloudy apod.  Jedná se tedy zejména o ExChange server a dále o databázové stroje na bázi SQL Serveru, ať již Microsoft, či Oracle systém.

Toto jsou již natolik individuální řešení, že není možné detailněji popsat řešení. Výběr, dodávka a implementace serverů vždy vychází z potřeby zákazníka a nároků na systémy, které budou implementovány. Tomu předchází analýza.

Námi dodávané řešení volíme takové, aby bylo pokryto nadstandardní zárukou a bylo především škálovatelné. Musíme být schopní server rozšířit pro případ upgradů systémů, či implementaci dalších dílčích systémů.

 

Platforma Linux server

Naše společnost umí stejně dobře jako Windows Server řešení i řešení na Linux serverech. A to na špičkové úrovni. Dokážeme nejen implementovat Linuxové servery, ale běžně provádíme migrace z Windows server na Linux a obráceně. Linuxové server se nevyužívají jen na webové aplikace a v hostingových centrech. Dobře nakonfigurovaný Linux server dokáže plnohodnotně nahradit Windows server, přičemž licence Linux je mnohdy zcela zdarma.

linux-logo

Pro menší, či začínající firmu je zcela vhodný Linux server, který poskytuje:

 • File server – úložiště zdat
 • PDC – primární doménový řadič
 • mySQL server
 • Emailový server – plnohodnotná náhrada za ExChange
 • Zabezpečení dat
 • Řešení přístupů a oprávnění

Linuxový server nevyžaduje takové hardwarové nároky a zcela korektně pracuje s počítačovými stanicemi na bázi Windows, či emailový server nabízí propojení s Microsoft Outlook bez omezení oproti Microsoft ExChange server.

 

 

Apple logoApple řešení

Naše řešení mnohdy obsahují i řešení firmy Apple. Jedná se vesměs o doplňkové technologie a systémy pro mobilní pracovníky, výuku, manažery v podobě iPadů. Dále jsou to projekty v oblasti zobrazovací techniky typu Apple TV, Apple AirPlay. Firma Apple nabízí celou řadu technologií, kterou propojujeme s informačními systémy, či aplikacemi na míru. Dokážeme rovněž programovat specializované aplikace pro tuto platformu.

 

 

Obraťte se na profesionály

Plánujete nasazení serverového systému? Obraťte se na nás. Naši odborníci Vám rádi poradí a připravíme Vám individuální cenovou nabídku s možností instalace a následné správy pro bezproblémový chod řešení.

 

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Předejte Vaše servery do naší správy!

IT serverový specialisté s více než 13 letými zkušenostmi.
Platformy Microsoft server a Linux server systémy.
Několik stovek úspěšných instalací a nasazení po celé ČR.
24 hodinová dostupnost IT specialisty pro Vaše systémy.
Profesionální správa serverů s rychlou garancí zásahu.

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo