Počítače & Terminály

Počtače, notebooky, tablety

Počítače a notebooky dodáváme vždy značkové, využíváme zejména značek Lenovo, HP a Fujitsu. Vždy jsou vyladěné s ohledem na jejich využití a připojení k serverovým řešením. Samozřejmostí jsou tablety, které jsou dnes ve stále větší oblibě pro mobilní pracovníky.

Workstation stanice

Pro potřeby náročných uživatelů z řad technologů, grafiků, CAD systémů a 3D modelací navrhujeme Workstation stanice. Jedná se o vysoce výkonné a profesionální pracovní stanice. Workstation nabízí nekompromisní výkon a špičkový servis.

Terminály, pokladní systémy

Dodáváme a instalujeme terminály a pokladní systémy pro prodej, recepce, restaurace. Možnost napojení na EET je samozřejmostí. Terminály a pokladní systémy vybíráme tak, aby byly plně kompatibilní s Vašimi ekonomickými a informačními systémy.

Propojíme Vaše ITpropojime-it

V dnešní době je nutností přístup k informacím odkudkoli. Je nutné zajistit přístupy do interních systémů společnosti z domova, z mobilních pracovišť a odloučených pracovišť. Ať již máte obchodníky na cestách, nebo vyžadujete práci z domu svých zaměstnanců, odjíždíte do zahraničí, nebrání Vám to jakkoli v práci.lenovo-laptop-thinkpad-x1-carbon-2-front-1

Dnešní IT technologie umožňují rozmanitý způsob nastavení a zabezpečených přístupů ke všem systémům. Je tedy jen na Vás, jaké přístupy a k jakým systémům vyžadujete.

Propojíme Vaše počítače, notebooky, tablety a telefony s Vaší IT infrastrukturou, tak, že budete mít vždy potřebné informace k dispozici, stejně jako přístupy do požadovaných systémů. Systém zabezpečíme tak, aby umožňoval přístup pouze těm uživatelům, kteří přístup mít mají.

 

Počítače, terminály, POS

pos-systemyDo IT infrastruktury patří také počítače, terminály, pokladní systémy a další periferie jako tiskárny, kopírky, čtečky čárových kódů apod. I když by se zdálo, že není k tomu tématu co napsat, není tomu tak. Často přebíráme do správy IT zákazníky, kde je nutno věnovat pozornost i této kapitole. Počítač, notebook, tablet, či pokladní systém je posledním koncovým bodem pro uživatele a práce na něm musí být rychlá a musí umět komunikovat se všemi systémy. Ne vždy se tak v praxi děje a proto je i tak základní věci jako jsou tyto koncová zařízení věnovat pozornost zejména v souvislosti s kompatibilitou s dalšími systémy. Počítače musí poskytovat dostatečný výkon za úměrnou částku a být vybaveny systémem, který komunikuje se serverovou architekturou, to platí obecně pro firemní zákazníky. Tak jako v jiných oblastech i zde platí, že dodáváme výhradně značkové zboží s ohledem na záruku, výkon a cenu.

 

Windows 10 Professionalwindows-10

Nové Windows 10 Professional přináší celou řadu vylepšení. Z hlediska firmeního zákazníka se jedná zejména o nové možnosti zabezpečení a propojení. Systém lze plně zašifrovat, což ocení zákazníci, kteří se obávají ztráty, či zneužití svých dat.

Systém poskytuje možnosti jako je Continuum, či pokročilé možnosti propojení mobilních zařízení, či konzole Xbox. Nově přináší i možnosti zabezpečení funkcí Windows Hello. Mezi novinky patří také možnost vytvořit boot flash, kdy si vlastní systém nahrajete na USB a můžete nabootovat svůj systém na jakémkoli zařízení, kdy jste nezávislý na operačním systému daného počítače.

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Jsme tady již od roku 2003!

Máme zkušenosti a pracovníky, kteří své práci opravdu rozumí.
Máme lidský přístup a pokorné jednání ke všem zákazníkům.
Nechodíme do práce, naše práce nás totiž baví!
Více než 13 let historie v oblasti IT a systémů.
Obraťte se na nás, společně porosteme!

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení sítí

Zabezpečíme Vaši počítačovou síť, servery, počítače a data před zneužitím.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo