Antiviry & Antispamy

Business Antivirová řešení

Navrhneme a nasadíme vhodné antivirové řešení jak na servery, počítače, tak na mobilní zařízení s centrální správou a neustálým monitoringem.

Stop nevyžádané poště a virům

Trápí Vás nevyžádaná pošta? Nabízíme vhodné antispamové řešení s běžnou i vícenásobnou kontrolou pro maximální ochranu.

Centrální správa a monitoring

Veškeré námi nabízené řešení jsou v kategorii busines, tzn. umožňují centrální správu a monitoring pro snadnou správu velkých sítí.

antivir-zdarma

Antiviry a antispamy

Antivirové systémy Vipre Business, instalace, správa ITAntiviry a antispamy jsou důležitou součástí Vaší bezpečnosti. Bezpečnostní hrozby se skrývají na webových stránkách, v emailech, při přenosech souborů a podobně.
Celou řadu firem ochromí napadení v podobě nejrůznějších virů, ať již šířených přes web nebo prostřednictvím emailů, či kopírováním souborů z neověřených zdrojů. Nasazením profesionálních bezpečnostních software eliminujeme toto riziko na minimum. Ve spojení s kvalitním zálohováním se pak již nemusíte obávat ani zašifrování dat v podobě vyděračských virů.

Bitdefender-logo
Naším cílem je navrhnout zákazníkovi kvalitní antiviry a antispamy. Antiviry, které nabízíme, jsou od špičkových světových výrobců. Vždy aplikujeme systémy s centrální správou, tzn. na serveru je centrální konzole, díky které hromadně nainstalujeme antiviry do všech počítačů a zařízení v celé společnosti a odsud provádíme kontroly a nastavení úrovně zabezpečení. Díky tomu odpadá ruční nastavení na každém zařízení a šetříme tak náš čas a Vaše peníze. Moderní správa antivirových systémů umožňuje pokročilá nastavení a přehled o hrozbách v celé společnosti. Díky neustálému monitoringu dokážeme včas reagovat na případné hrozby.

Antivirové systémy F-Secure, instalace, správa IT
Antivirové systémy nabízíme v několika úrovních kvalit a cenových relací. Nabízíme i systémy s několika nezávislými antivirovými motory, kdy je celá síť monitorována více antivirovými systémy bez ztráty výkonu, což dále zvyšuje bezpečnost v oblasti virů a hrozeb.

Kvalitní antispamy, které nabízíme, plní funkci nejen bezpečnostní, kdy kontrolují obsah emailů před nežádoucími hrozbami typu virů, či vyděračských emailů, ale plní také funkci filtrace nevyžádané pošty na úrovni serveru. Dokážeme tak velmi efektivně minimalizovat výskyt tzv. SPAMů ve Vaší poštovní schránce.Antivirové systémy Symantec, instalace, správa IT Antispamové systémy jsou opět centrálně spravované. Nabízíme několik cenových variant s možností více motorového zpracování emailů a tím i maximalizaci ochrany. Dnes je emailová zpráva nositelem nejčastějším způsobu ohrožení.
Eliminujte bezpečnostní hrozby a tím i prostoje v případě zavirování Vašeho IT.
Vybereme Vám vhodné systémy s ohledem na kvalitu a cenu, nainstalujeme, nakonfigurujeme a dále spravujeme pro Vaši maximální bezpečnost.

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Předejte Vaše servery do naší správy!

IT serverový specialisté s více než 13 letými zkušenostmi.
Platformy Microsoft server a Linux server systémy.
Několik stovek úspěšných instalací a nasazení po celé ČR.
24 hodinová dostupnost IT specialisty pro Vaše systémy.
Profesionální správa serverů s rychlou garancí zásahu.

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo