Cenová kalkulace

Cenova kalkulaceZaujaly Vás naše IT služby?

Chcete zjistit cenu správy Vašeho IT od naší společnosti pohodlně přes naši cenovou kalkulačku?

Vyplňte prosím všechny položky následujícího formuláře a odešlete. Následně Vám zašleme několik cenových variant správy Vašeho IT. Děkujeme za Váš zájem.

Pro cenovou kalkulaci potřebujeme znát nejzákladnější údaje. Je to především počet počítačů a počet serverů. Dále je důležitá reakční doba, kterou požadujete. Reakční doba znamená čas mezi nahlášením servisního požadavku a časem, kdy začneme nejpozději řešit Váš požadavek. Každý požadavek se řeší v nejkratší možné době a dle urgetnosti, dále dle zvolené reakční doby. Pro lepší přehled Vám vytvoříme více cenových variant, tak abyste si mohli vybrat pro Vás nejvýhodnější variantu s optimálním nastavením ceny a kvality služeb.

Kolik máte orientačně počítačů? (vyžadováno)
 1-10 PC 10-20 PC 20-30 PC 30-50 PC 50-100 PC 100-200 PC více PC

Kolik máte orientačně serverů? (vyžadováno)
 Nemáme ještě server 1-2 Servery 3-5 Serverů 5-10 Serverů 10-20 serverů 30-50 serverů Více serverů

Jakou vyžadujete rychlost našich IT služeb? (vyžadováno)
 Express - servis v řádech minut od nahlášení Premium - servis v řádech hodin od nahlášení Standard - maximálně následující pracovní den Basic - maximálně do 48 hodin od nahlášení

Vyžadujete servis 24 hodin denně? (vyžadováno)
 Ano, vyžaduji servis 24 hodin denně Ne, vyžaduji servis v pracovní dny Po-Pá

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Název firmy (vyžadováno)

Město (vyžadováno)

Poznámka

Odesláním poptávky se 4Stars, s. r. o. stane správcem vašich osobních údajů v rámci oprávněného zájmu a za účelem zpětného kontaktu. Údaje uchováváme po dobu nezbytně nutnou k vyřešení vašeho požadavku. Seznamte se s vašimi právy, zásadami ochrany osobních údajů a detaily o zpracování.