Zabezpečený přístup k datům

Zabezpečíme Vaše data ve firmě

Analyzujeme Vaše současné zabezpečení a přístup k jednotlivým datům. Nastavíme přístupy uživatelů a možnosti nakládání s daty. Zabezpečíme Vaše firemní data jak zvenčí, tak zevnitř. Nabízíme běžná i pokročilá řešení s možností šifrování dat, či emailů.

Antiviry a antispamy s centrální správou

Navrhneme a nasadíme vhodné antivirové řešení jak na servery, počítače, tak na mobilní zařízení s centrální správou a neustálým monitoringem. Nabízíme vhodné antispamové řešení s běžnou i vícenásobnou kontrolou pro maximální ochranu.

Záloha, obnova a archivace dat

Nasadíme Vám spolehlivé zálohování, nabízíme základní i špičkové robotické systémy a velkokapacitní úložiště. Vaše data jsou základem a v případě havárie je dokážeme velmi rychle a spolehlivě obnovit. Nabízíme i archivaci dokumentů a archivaci emailů.

Největší riziko zneužití dat přichází zevnitř firmy, od zaměstnanců.

Zabezpečený přístup k datům

Firemní data jsou jednou z nejdůležitějších komodit, které firma má. Je tedy potřeba je ochránit, aby nedocházelo k jejich zneužití.
Valná většina úniků dat z firmy probíhá pomocí interních zaměstnanců, kteří mají přístup k takovým datům, které ke své práci nepotřebují, ale obsahují pro firmu citlivé údaje. Např. na sdíleném disku se nacházejí smlouvy, skeny přijatých faktur a podobně. K této sdílené složce mají pak přístup všichni zaměstnanci, jež mají přihlašovací údaje do počítačové sítě. Majitele firmy často překvapí, že k takovým datům mají přístup řadový zaměstnanci.

Zabezpeceni ocni duhovkou...otisky prstů, sken oční duhovky, hesla

K úniku dat dochází v rámci společnosti díky benevolentní politice v oblasti hesel. Nicméně složitá hesla si uživatelé nepamatují a někde si je zapisují. Optimálním řešením je proto využívat nových technologií v podobě přihlášení pomocí otisku prstu, skenu oční duhovky, či PIN kódu. Je to bezpečné, snadno zapamatovatelné a nezneužitelné.

Uživatelé si nepamatují hesla? Nastavíme Vám zabezpečení na otisk prstu, rozpoznání oční duhovky, či zadání PIN kódu.

Provedeme Vám analýzu zabezpečení IT

Analaza ITNa základě analýzy chodu firmy zjistíme, ke kterým datům v rámci firmy potřebují mít daní zaměstnanci přístup, vytvoří se jednotlivá sdílení s přesným určením, kam má mít kdo přístup. Z analýzy může také vyplynout, že je třeba nastavit pravidla pro přístup, v dnešní době populárních smartfonů, tabletů, různých USB disků a dalších zařízeních, které si mohou pracovníci nebo návštěvníci donést z domu.
I tato zařízení lze monitorovat, nastavit, kam budou mít jednotlivá zařízení přístup a to jak na úrovni operačního systému serveru, tak jednotlivých síťových prvků viz Firewally a VPN. Pomocí specializovaných software je možno také monitorovat činnost jednotlivých pracovníků viz Personální audit. Provedeme analýzu zabezpečení Vašich dat a navrhneme Vám řešení.

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Předejte Vaše servery do naší správy!

IT serverový specialisté s více než 13 letými zkušenostmi.
Platformy Microsoft server a Linux server systémy.
Několik stovek úspěšných instalací a nasazení po celé ČR.
24 hodinová dostupnost IT specialisty pro Vaše systémy.
Profesionální správa serverů s rychlou garancí zásahu.

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo