Firewally a jiné prvky

Bezpečné propojení poboček

Propojíme bezpečně Vaše pobočky s centrálou. Budete tak mít kdykoli k dispozici data, které jsou na centrále. Nyní můžete pohodlně a bez omezení podnikat kdekoli.

Přístup k datům odkudkoli

Zajistíme přístup k firemním datům odkudkoli, kde je připojení k internetu pro Vaše pracovníky. Budou tak mít bezpečný přístup ke svým datům kdykoli.

Tunely a vzdálené plochy

Pomocí šifrovaných tunelů nebo vzdáleného připojení můžeme propojit Vaše IT. Můžete využívat nejvhodnější technologie s optimální rychlostí.

 

Přístup k datům a informačním systémům odkudkoli a bezpečně.

Firewally, VPN tunely, vzdálené připojení

Propojíme Vás bezpečně! Nabízíme Vám možnosti zabezpečeného vzdáleného přístupu do Vaší firmy pro Vás, Vaše zaměstnance, či subdodavatele s přesně definovanými přístupy.

Nabízíme několik hardwarových i softwarových řešení několika renomovaných výrobců.
Dnešní hektická doba po nás vyžaduje, abychom měli přístup k relevantním informacím, když nám volá zákazník nebo dodavatel. Pro moderní přenosná zařízení jako jsou tablety, ultrabooky, smartfony již existují podnikové aplikace, které nám přístup k našim datům mohou zprostředkovat pomocí vzdálených přístupů.
Je však třeba mít na vědomí také bezpečnost takového přístupu k datům mimo naši interní síť. Toto nám zabezpečí hraniční firewally a VPN.firewally-vpn-tunely-vzdalene-pripojeni

Firewally

Hraniční firewally jsou zařízení, která střeží naši síť od vnějších útoků. Zjišťují, zda požadavek na data nepřichází ze zakázaných oblastí a pokud ano, pak přístup zakáží. Moderní systémy mají také možnost nastavit, které webové stránky jsou povoleny v pracovní době. Sledují síťový provoz a vyhodnocují, zda na naši síť právě neprobíhá např. pokus o útok nebo se k nám nepokouší dostat nějaký trojský kůň. A tím zajišťují, abychom měli bezpečný přístup z firmy na internet a byli pokud možno co nejlépe ochráněni před nekalými živly na internetu.

VPN

Oproti tomu VPN nám zajišťuje bezpečné spojení mezi naší sítí a našim notebookem, tabletem, smartfonem pokud se nacházíme mimo firmu a potřebujeme se např. z jednání podívat, zda daný úkol/výrobek pro zákazníka je hotov.
VPN většinou zajišťuje hraniční firewall nebo některý ze serverů. Do firemní sítě nás vpustí na základě správně zadaného jména a hesla nebo bezpečněji digitálního certifikátu a celá komunikace je mezi zařízením a firemní sítí šifrována, aby se minimalizovala možnost odposlechnutí dat mezi těmito zařízeními.

Provedeme Vám analýzu zabezpečení IT

Analaza ITNa základě analýzy chodu firmy zjistíme, ke kterým datům v rámci firmy potřebují mít daní zaměstnanci přístup, vytvoří se jednotlivá sdílení s přesným určením, kam má mít kdo přístup. Z analýzy může také vyplynout, že je třeba nastavit pravidla pro přístup, v dnešní době populárních smartfonů, tabletů, různých USB disků a dalších zařízeních, které si mohou pracovníci nebo návštěvníci donést z domu.
I tato zařízení lze monitorovat, nastavit, kam budou mít jednotlivá zařízení přístup a to jak na úrovni operačního systému serveru, tak jednotlivých síťových prvků viz Firewally a VPN. Pomocí specializovaných software je možno také monitorovat činnost jednotlivých pracovníků viz Personální audit. Provedeme analýzu zabezpečení Vašich dat a navrhneme Vám řešení.

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Předejte Vaše servery do naší správy!

IT serverový specialisté s více než 13 letými zkušenostmi.
Platformy Microsoft server a Linux server systémy.
Několik stovek úspěšných instalací a nasazení po celé ČR.
24 hodinová dostupnost IT specialisty pro Vaše systémy.
Profesionální správa serverů s rychlou garancí zásahu.

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo