Cloudové zálohování dat

Cloudové zálohování dat je jedním z dalších způsobů zálohy dat. Díky naším možnostem dokážeme zálohovat jak počítačové stanice, vybrané soubory, tak celé servery na bezpečná úložiště několika formami.

Cloudová řešení jsou dnes populární díky dostupnosti, zabezpečení a možnostem uživatelské kontroly. Tento způsob zálohování používáme ve spojení se základními typy záloh, či jako další prvek zvýšené bezpečnosti před ztrátou dat. Proces záloh dat je po implementaci plně automatický. Na základě dohody s uživatelem vybereme rozsah zálohování a periodu prováděných záloh. Implementace takového řešení je nenáročná a umožní uživateli vlastní kontrolu záloh bez širších znalostí problematiky.

Chraňte svá data, investice do zálohování se zcela jistě vyplatí při první ztrátě dat, či napadení viry typu Ransomware.

Zaujala Vás tato služba? Vyžádejte si od nás nabídku systému na míru.

 

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!

 

Zálohování dat je důležité!

Zálohování dat je vůbec nejdůležitější věcí z hlediska IT. Pamatujte, ztráta dat může zapříčinit nenahraditelné ztráty.

Pokud jste někdy přišly o data, víte, jak důležité je provádět zálohu dat. Běžné systémy Vás ochrání jen do malé míry a hrozí vysoké riziko ztráty dat.

Naše společnost nabízí celou řadu ucelených řešení zálohy dat, od nejlevnějších a přesto spolehlivých řešení, až po plně automatizované a robotizované zálohy dat.

Implementujeme pouze sofistikované a ověřené systémy, kde dokážeme ručit za provedené zálohy. Naše systémy jsou léty ověřeny v praxi u našich zákazníků.

Nabízíme i jiné druhy záloh!

Poloautomatické zálohování dat

Profesionální systém záloh s fyzicky oddělenými zálohami.

Automatické zálohování dat

Profesionální systém bez nutnosti zásahu uživatele.

Robotizované zálohování dat

Špičkové plně automatické zálohování. Zálohování bez starostí!

 

 

 zalohovani-altaro        Zalohovani-arcserv     zalohovani-IBM Logo zalohovani-lenovo-emc Zalohovani-tandberg-data-logo