Postaráme se od A do Z

 

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!

IT ponechte plně na nás, postaráme se o Vaši techniku a systémy. Postaráme se za Vás, Vy můžete nerušeně pracovat a zlepšovat svůj byznys.

Staráme se o Vás non-stop

Servis a správa Vašeho IT 24 hodin denně je zárukou funkčnosti systémů. V případě potřeby dokážeme velmi rychle zasáhnout.

Profesionální péče o Vaše IT

Postará se o Vás náš tým profesionálních administrátorů a servisních techniků s mnohaletou praxí a zkušenostmi. Vyzkoušejte nás.

Postaráme se od A do Z

O Vaše IT se postaráme úplně komplexně od A do Z. Naše filozofie se skrývá ve sloganu Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás. My se postaráme o celé IT, od návrhu, přes realizaci až po správu a chod s každodenní péčí. Do naší působnosti nespadá jen IT, ale komplex všech prvků, které i navazují na IT a které jakkoli komunikují po síti. Pod IT si můžete představit nejen servery, počítače, mobilní zařízení, ale také kabeláže, switche, routery, tiskárny, kopírky, informační systémy, aplikace, WiFi řešení, emaily, zabezpečení dat...

Naše péče o Vás

  • Analyzujeme Vaše potřeby, analyzujeme Vaše IT
  • Navrhujeme změny a inovace v oblasti IT
  • Dodáváme a zprovozňujeme IT technologie
  • Pečujeme o bezvadný chod Vašeho IT a systémů
  • Garantujeme Vám smluvně dobu zásahu 
  • Správu IT a servis provádíme 24 hodin denně 
  • Online dohledujeme Vaše IT technologie a systémy
  • Proaktivní a preventivní přístup pro eliminaci problémů
  • Profesionální tým IT  techniků a administrátorů
  • Lidský a přátelský přístup již od roku 2003
Cloudové zálohování dat

 

Kompletně se postaráme o Vaše IT, kontaktujte nás!

Staráme se 24 hodin denně

O každého našeho zákazníka se stará tým lidí 24 hodin, který je s ním v úzkém kontaktu a zná tak jeho potřeby. Díky tomu nejsou naše služby anonymní, ale zcela individuální a Vám na míru. U zákazníků vyžadujeme kromě bezvadného chodu IT také přátelský a odpovědný přístup. Cílem je budovat oboustrannou důvěru, díky které můžeme dlouhé léta spolupracovat a můžeme tak lépe plnit jakékoli Vaše požadavky. Vždyť koneckonců, pokud jste spokojeni Vy, rostete a my s Vámi.
Všichni naši zákazníci jsou nám věrni dlouhé léta a my tyto služby nabízíme i Vám.
Abychom se skutečně postarali od A do Z, mnohdy jdou tyto služby i za hranice IT. img_14Náš záběr je skutečně široký a cílem je, aby zákazník nenajímal různé firmy, tu na internet, tu na kamerové systémy, tu na servery, na informační systémy, na zabezpečení, na docházku atd. Tím eliminujeme jeho starosti a vše přebereme na sebe a postaráme se, aby jakákoli část systémů fungovala. Vy se tak můžete plně soustředit na svůj byznys.
Mnoho zákazníků předpokládá, že IT jsou pouze servery a počítače. Ale do oblasti IT můžeme zahrnout jakýkoli systém, který jakýmkoli způsobem komunikuje s ostatními systémy. Vše je dnes propojeno a my to propojíme, zprovozníme a staráme se o běh. Jen nám řekněte, co potřebujete.

Cokoli chcete, to umíme

Ať máte jakýkoli požadavek, stačí nám jej laicky popsat, stačí když nám sdělíte, co by bylo Vašim finálním přáním a my Vám vymyslíme a zajistíme řešení, které splní Vaše požadavky. Za ty roky, co provádíme správu IT máme desetitísíce úspěšně řešených požadavků, denně se setkáváme s desítkami nejrůznějších požadavků našich zákazníků jak z oborů výroby, obchodu, tak služeb. Rozmanitost našich zákazníkům je obrovská. Věřte tak, že cokoli chcete, to umíme.

Od návrhu po správu IT

Navrheme Vám IT technologie, IT infrastrukturu, síťové technologie, kabeláže, zabezpečení, serverové technologie, desktopové systémy, kamerové systémy, WIFI technologie, informační systémy, mobilní zařízení, periferie jako kopírky, tiskárny, aplikace… a to vše dodáme, nainstalujeme, spravujeme a pečujeme o ně. Pokud jsou technologie, které spadají pod třetí strany, spolupracujeme s třetí stranou a zodpovídáme za hladký průběh.

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

Staňte se naším zákazníkem!

Přechod je velmi snadný v řádu hodin, či dnů.
Využívejte profesionálních služeb v oblasti IT.
Servis 24 hodin s garantovanou reakční dobou.
Zlepšíme Vaše IT a odstraníme nedostatky.
Jsme na trhu profesionální IT správy více než 13 let.

Mohlo by Vás zajímat!

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo