Robotické zálohování dat

Zálohování dat je vůbec nejdůležitější věcí z hlediska IT. Pamatujte, ztráta dat může zapříčinit nenahraditelné ztráty.

Pokud jste někdy přišly o data, víte, jak důležité je provádět zálohu dat. Běžné systémy Vás ochrání jen do malé míry a hrozí vysoké riziko ztráty dat. Naše společnost nabízí celou řadu ucelených řešení zálohy dat, od nejlevnějších, přesto spolehlivých řešení, až po plně automatizované a robotizované zálohy dat. Implementujeme pouze sofistikované a ověřené systémy, kde dokážeme ručit za provedené zálohy, a které jsou léty odzkoušeny u našich zákazníků.

Nabízíme tyto druhy sofistikovaných řešení:

ibm-roboticky-zalohovaci-systemRobotické zálohování dat je plně automatizovaný proces záloh sofistikovaných software bez nutnosti zásahu uživatele ze strany zákazníka s robotickou mechanikou s vysokou úrovní bezpečnosti a plné automatizace záloh. Proces je plně automatický a není zapotřebí jakékoli lidské účasti.

Tento systém doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí být maximálně ochráněni, berou zálohování vážně a znají cenu svých dat. Systém robotického zálohování je přesto finančně dostupný. Systém robotického zálohování spojujeme s několikanásobnou úrovní záloh.

Samotnou zálohu provádíme vždy profesionálním software, jelikož lze pak zálohy šifrovat, provádět různé druhy záloh a zejména dokážeme velmi rychle provést případnou obnovu dat. Díky monitoringu záloh máme neustále přehled o provedených zálohách a díky systému kontrol víme, že zákazníkova data jsou v pořádku.

Zálohu dat neprovádíme jen s ohledem na případnou ztrátu těchto dat, ale také pro běžné situace, kdy uživatel provede operaci, při které přepíše původní soubory, či potřebuje získat dokumenty staršího data, která již nejsou k dispozici.

Chraňte svá data, investice do zálohování se zcela jistě vyplatí při první ztrátě dat, či napadení viry typu Ransomware.

Zaujala Vás tato služba? Rádi Vám analyzujeme současné řešení a navrhneme způsob zálohování, který Vás bezpečně ochrání.

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!