Analýzy IT & poradenství

Analýza v oblasti IT může znít jako klišé, nicméně toto je obor, který je primární pro naši firmu v oblasti IT. Bez důkladné analýzy se stane implementace, či správa jakéhokoli systému spíše metodou pokus a omyl, což nám není vlastní.

Analýza je základem spolehlivosti

Analýzy v oblasti IT jsou tedy základním kamenem jak se dopracujeme ke kvalitnímu IT řešení. Analyzujeme neustále potřeby našich zákazníků a převádíme je do oblasti IT.

Denně vyhodnocujeme data

Denně analyzujeme a monitorujeme celou řadu dat z monitoringu serverů a počítačů našich zákazníků a vyhodnocujeme hrozby a provádíme opatření pro bezvadných chod.

Vstupní analýza zdarma

Pokud uvažujete, že se stanete naším zákazníkem, otestujte si nás. Provedeme vstupní analýzu IT Vaší firmy s návrhy na zlepšení Vašeho IT. Využijte této nezávazné nabídky.

Analyza IT zdarma

Důkladná analýza

Důkladná analýza přichází na řadu v celé řadě případů. Provádíme ji jak u nových zákazníků, při vstupní prohlídce, kdy zákazník dostane ucelený pohled na IT, odhalíme nedostatky a navrhneme řešení, tak u stálých zákazníků. Při analýze zkoumáme celou řadu věcí, od IT infrastruktury, po systémy, jejich nastavení, zabezpečení, zálohování apod. Analýza přichází na řadu také v případě plánování rozšíření IT infrastruktury, či nasazení nových systémů. S celou řadou zákazníků jsme tak úspěšně implementovali nové technologie, informační systémy a speciální aplikace. Vyvarovali se tím tak negativních dopadů z důvodu nevhodné implementace, případně nevyhovujícího hardware. Máte li zájem o analýzu Vašeho IT, kontaktujte nás.

Analýza IT poradenství v IT Správa počítačových sítí

 

Využijte analýzy Vašeho IT zdarma

Obraťte se na nás, provedeme Vám zdarma vstupní analýzu IT a poradíme jak posunout Vaši firmu dále. Seznamte se s naší prací v reálu.

Analyzujeme Vaše problémy

Kabelaz v serverovneAnalyzujeme také Vaše problémy v oblasti IT a provedeme nápravy, které povedou k Vaší spokojenosti. Za každým problémem se skrývá nějaká závada, špatné nastavení, či nevhodné prvky. Cílem je, abyste pracovali a dělali svůj byznys, nikoli neustále řešili, proč nefungují Vaše IT prostředky dostatečně rychle, to je naším úkolem a našim denním chlebem u nových zákazníků, analyzovat problém a následně jej odstranit.

Vždyť od toho se na nás obracíte, děláte svůj byznys a chcete IT profesionály, kteří Vám nejen poradí, ale vše zajistí, zprovozní a následně udržují, tak abyste se mohli plně věnovat svému vlastnímu podnikání a IT Vám přinášelo efektivitu, nikoli starost.

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

 

Analýzy jsou pro IT klíčové!

Analyzujeme Vaši IT techniku a provedeme kroky, které zajistí lepší fungování.
Analyzujeme problémy s Vaším IT a odstraníme je.
Analyzujeme Vaše potřeby pro rozvoj a nasazení nových systémů.
Analyzujeme Vaše zabezpečení a provedeme opatření.
Poradíme Vám v jakékoli oblasti IT.

 

Nezapomeňte i na naše audity!

Softwarový audit

Profesionální audit licencí a software ve Vaší firmě.

Personální audit

Zjistěte, co se děje na Vašich počítačích v pracovní době.

Tiskový audit

Audit pro následnou optimalizaci výdajů na tisk a tonerů.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo