Správa IT a počítačových sítí

 

Spravujeme přes 200 serverů a tisíce počítačů

Naše služby můžeme nabídnout i Vám. Máte-li firemní síť se servery a počítači, či zvažujete jejich pořízení, či inovaci, obraťte se na nás. Máme zkušenosti přes 13 let.

Profesionální a cenově dostupné služby

Pravidelně se se budeme starat o Vaši počítačovou síť, servery, počítače, tak aby byly v perfektní kondici a to vše v cenově dostupných hladinách. Kontaktujte naše obchodníky.

Monitoring serverů, počítačových sítí a počítačů

Neustále monitorujeme Vaše servery, síť a počítače pro neustálou dostupnost. Ve spojení s garantovanou reakční dobou máte jistotu rychlého servisního zásahu a preventivních zásahů.

Komplexní správa serverů a počítačů

Správu serverů a počítačů provádíme jak vzdáleně, tak v místě. Využíváme pro to nejmodernějších technologií ve spojení s monitoringem v našem dohledovém centru. Dokážeme tak předcházet situacím, které ohrožují bezvadný chod serverů a počítačů. Cílem je nabídnout zákazníkovi vysokou dostupnost služeb serverů, počítačů a mobilních zařízení.

Správa serverů a technologií

 • Pravidelná údržba serverů
 • Monitoring 24 hodin denně
 • Vzdálená správa serverů
 • Místní správa serverů
 • Bezpečnostní aktualizace
 • Instalace a konfigurace serverů
 • Preventivní a aktivní zásahy
 • Zabezpečení dat a komunikace
 • Servisní zásahy v řádu minut
 • Inovace a rozvoj serverů
 • Instalace serverových systémů
 • Instalace serverových aplikací
 • Řízení přístupů a bezpečnosti
 • Zabezpečení dat a komunikace
 • Záloha a obnova dat
 • Certifikovaní IT specialisté
 • Zkušenosti se stovkami serverů

Správa IT a počítačů

 • Pravidelná údržba počítačů
 • Monitoring 24 hodin denně
 • Vzdálená správa počítačů
 • Místní správa počítačů
 • Bezpečnostní aktualizace
 • Instalace a konfigurace
 • Preventivní a aktivní zásahy
 • Zabezpečení dat a komunikace
 • Garantovaná doba zásahů
 • Inovace a rozvoj v oblasti IT
 • Instalace aplikací a systémů
 • Rychlá poodpora uživatelů
 • Řešení požadavků uživatelů
 • Řízení přístupů a bezpečnosti
 • Zabezpečení dat a komunikace
 • Záloha a obnova dat
 • Profesionálové v oblasti IT
 • Tisíce počítačů v naší správě

Máte zájem o naše IT služby? Můžeme spravovat i Vaše IT.

Eliminujeme možné výpadky Vašich systémů na minimum, díky proaktivní správě IT. Správu IT provádí vždy proškolení a zkušení technici, kteří jsou Vám vždy plně k dispozici při řešení Vašich požadavků.

Provádíme správu serverů a počítačů na platformách Microsoft Windows i Linux. Máme zkušenosti s celou řadou běžných i speciálních serverových systémů, databázových a aplikačních serverů. Realizovali jsme stovky serverových řešení a staráme se o tisíce zákaznických počítačů. Provádíme kompletní správu IT, správu IT systémů a správu počítačových sítí. Cílem je nabídnout zákazníkovi vysokou dostupnost služeb serverů, počítačů a mobilních zařízení.

 Informacni systemy

Správa aplikací a informačních systémů

Zjišťujeme dodávky a aplikaci informačních systémů. Některé informační systémy dodáváme na přímo, některé ve spolupráci s výrobci, či implementátory. V každém případě se staráme, aby informační systémy měli vhodně nakonfigurované servery a práce s nimi byla rychlá a posunula našeho zákazníka dále ve svém oboru podnikání.

Správa informačních systémů zahrnuje aktualizace, bezvadných chod a další rozvoj.

Zákazníkovi jsme nápomocni také při výběru vhodného informačního systému. Máme přehled o celé řadě informačních systémů jak pro malé, tak pro velké společnosti.

Servis IT 24 hodin denně

Nejrychlejsi servis ITServis a správa IT je naší doménou. Jakákoli doba, kdy IT nefunguje ohrožuje Váš byznys. Proto garantujeme dostupnost našich služeb 24 hodin denně a Vaše požadavky jsme schopni řešit v řádech minut. Náš servis využívá řada firem v rámci České a Slovenské republiky.

Pod pojmem servis si můžete představit nejen servis hardware v případě poruchy a zajištění jeho opravy, ale jakýkoli servis v oblasti IT. Máte-li jakýkoli požadavek, či problém, obrátíte se nás a my jej vyřešíme.

Držíme servis 24 hodin a to nás zásadně odlišuje od běžné konkurence. Pohotovost je držena v noci, o víkendech i státních svátcích. Díky tomu je o Vaše IT postaráno nepřetržitě. Sami si zvolíte kritičnost nároků na náš servis a my se Vám přizpůsobíme. Jiné potřeby má firma s třísměnným provozem a firma, která má jednosměnný provoz, jiné nároky má škola, jiné výrobní společnost.

Dostupnost servisu a našich služeb je garantována smluvně SLA parametry. Naše reakční doba se Vám přizpůsobí. Máme dostatečné kapacity a dokážeme Vaše požadavky řešit v řádech minut.

Servis IT s okamžitou reakcí

Servis IT s okamzitou reakciZní to skoro jako nesplnitelný slib. Nicméně, jakýkoli výpadek, či nefunkčnost Vašeho IT je problém. Servis s okamžitou reakcí řeší vysokou dostupnost Vašeho IT kdykoli.

Našimi zákazníky jsou i společnosti vyžadující okamžitý servis. Neustále je tak k dispozici technik, který se Vám může ihned věnovat. To nás zásadně odlišuje od některé konkurence. Jsme etablovaná společnost s historií již od roku 2003 a díky tomu si můžeme dovolit držet v pohotovosti techniky, kteří jsou neustále k dispozici.

Naším cílem je zajistit chod Vašeho IT v jakoukoli dobu. Garance, které Vám poskytujeme jsou založeny na smluvním základu. Přejděte k nám a využívejte našich kvalitních a rychlých služeb v oblasti IT.

Monitoring IT a nonstop dohled

Dnešní doba je rychlá a dostupnost IT a systémů musíme neustále monitorovat. Nejedná se však o špehování, co který uživatel provádí (od toho nabízíme na přání Personální audit). Pro monitoring využíváme speciálního bezpečnostního software, který nám neustálé hlásí systémové události.

Systémy monitorují dostupnost serverů a všech klíčových služeb, pro Vaši bezproblémovou práci. Pracujeme proaktivně a preventivně. Pokud technik vyhodnotí hlášení monitorovacího systému jako nutné k zásahu, okamžitě zasáhne, tak, aby nedošlo k výpadkům systémů. Díky tomu nečekáme, až nastane samotný výpadek systémů a Vy se o problému většinou ani nedozvíte.

Pravidelná údržba IT a návštěvy

Důležitým prvkem správy IT je jeho pravidelná údržba a návštěvy nejen techniků, ale také vedení naší společnosti. Technik, který Vás bude mít na starosti se pravidelně preventivně věnuje údržbě systémů. Provádí bezpečnostní aktualizace, provádí inovace, vylepšení, hlídá funkčnost systémů a provádí servisní úkony, tak aby systémy byly v dobré kondici.

Pravidelně Vás pak navštěvujeme, abychom byli v užším kontaktu, znali jsme Vaše potřeby a přání. Budujeme si společně vzájemnou důvěru a posunujeme Vás dále.

Cílem je oboustranná a dlouhodobá spolupráce založená na přátelských vztazích a profesionalitě.

Instalace, konfigurace IT řešení

Dodat techniku dokáže každý, horší je to již se zprovozněním. Často jsme voláni k nepodařeným instalacím a následně řešíme u potenciálních zákazníků opravy po neodborných instalacích a nedoladěných konfiguracích.

Nejen že Vám vhodnou techniku navrhneme, vybereme, ale také nainstalujeme, nakonfigurujeme pro Vaše prostředí a garantujeme jeho funkčnost. Ať již se jedná o servery, aktivní prvky, počítače, mobilní řešení, aplikace a systémy, vše řešíme systémově a zaručujeme vzájemnou kompatibilitu.

Instalace a konfigurace by měla být vždy provedena profesionálně, vyvarujete se tak případným potížím, které nemusí být patrné ihned, ale až postupem času. Hledání následných problémů je pak mnohem nákladnější, nežli prvotní odborná konfigurace.

Svěřte svou techniku do rukou profesionálů. Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás.

 Instalace

Podpora uživatelům

Podpora uživatelům je další zásadní částí naší péče o Vás. Každý uživatel má jiné znalosti, a jelikož se systémy procházejí velmi rychlým vývojem, není v silách běžných uživatelů držet krok s tímto vývojem. Uživatelé pracují v systémech, kde občas potřebují poradit, konzultovat, případně něco nastavit. My se všemi Vašimi systémy seznámíme a Vašim uživatelům jsme vždy nápomocni při řešení jejich požadavků.

Každý uživatel se na nás může obrátit a my s ním vyřešíme jeho přání a pomůžeme mu zefektivnit jeho práci.

Podporu uživatelů provádíme telefonicky, vzdálenou formou, či přímo u Vás v místě. Obrátit se na nás můžete telefonicky na telefonu 572 111 015 v pracovní době, případně nonstop na emailu servis@4stars.cz.

Inovace a rozvoj v IT

Technika a IT systémy jdou neustále dopředu. Je zapotřebí držet krok se současnými technologiemi a mít konkurenční výhodu. Dnešní moderní technologie jsou čím dál více propojené a přináší celou řadu technologií pro Váš úspěšnější byznys.Naším cílem je sledovat trendy, školit se a navrhovat Vám nové možnosti, které zefektivní Vaši práci.

Průběžně se staráme o stav Vaší IT techniky, navrhujeme modernizaci, výměnu a rozvoj v oblasti IT a zabezpečení.

Díky tomu můžete využívat svou techniku na maximum. Jelikož Vás jakožto našeho nového zákazníka více poznáme, dokážeme inovovat Vaši techniku tak, aby Váš posun pod naší správou byl znatelný a Vy jste se mohli plně věnovat Vašemu byznysu.

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo