Komunikace & WiFi řešení

 

Internet a WiFi řešení

Zajistíme Vám vhodné připojení v rámci Česka i Slovenska, tak aby zajišťovalo potřeby datového toku. Zbudujeme profesionální WiFi řešení s možností zabezpečení a omezených přístupů.

Mobilní pracoviště, pobočky, VPN

Propojíme Vaše mobilní pracovníky s centrálou. Zajistíme zabezpečené spojení pomocí VPN tunelů. Chcete se rozšiřovat? Realizujeme budování poboček s napojením na centrálu.

VOIP telefonie

Vybudujeme telefonní infrastrukturu. Je možné volit mezi variantou pronájmu formou služby, či vlastní VOIP ústřednu s telefonními přístroji. Řešení je možné zbudovat velmi rychle.

WIFI management

Propojíme Vaše IT bezpečně kdykoli a kdekoli!

 

Komunikace a WIFI řešení

V oblasti WIFI řešení, pomineme-li běžná zařízení, nabízíme zejména profesionální systémy, které na rozdíl od běžných řešení umožňují instalaci, která vytváří jednu WIFI síť v rámci jedné firmy, či více komplexů.

Díky tomu odpadá přepínání mezi jednotlivými sítěmi. Tyto WIFI sítě umožňují centrální správu, takže odpadá složitá správa jednotlivých zařízení. Jedná se tak o systémové řešení. Tato zařízení nejsou finančně nákladná, jelikož mají mnohem větší dosah. Jejich výhodou je možnost instalace i do zařízení typu hotely, školy, restaurace, či v členitých a rozsáhlých komplexech, kdy je možné všechny vysílače řídit z jednoho místa. Řešení má oproti standardním WIFI řešením výhodou v minimalizaci výpadků a snadné správě.

 

 • Jedna WIFI síť v rámci více vysílačů
 • Škálovatelnost výkonu
 • Monitoring
 • Statistiky
 • Centrální správa
 • Nastavení přístupů a zabezpečení
 • Ověřování přes Active Directory
 • Propojení s kamerovým systémem
 • Možnost voucherů a předplacených karet (např. pro hotelové hosty)
 • Omezení rychlosti v různých lokalitách
 • Filtrování obsahů
 • Zamezení přístupů podle obsahu
 • Různé druhy připojení (pro hosty, pro zaměstnance)
 • Generování přístupových kódů k jednorázovému přístup
 • Časově omezené přístupy pro vybrané uživatele

 

 

Mash system

 

Konektivita do internetu

Naše společnost působí nejen v České republice, ale také v zahraničí. V oblasti konektivity působíme zejména jako garant. Jelikož spolupracujeme s celou řadou kvalitních operátorů, máme více možností, jak můžeme zákazníka připojit do internetu. Ať jsou to již bezdrátové technologie, kde preferujeme vyhrazené, neveřejné, či nezarušené pásma, nebo páteřní sítě, optické přípojky nebo linkové připojení.
Vždy dbáme na to, aby konektivita zákazníka odrážela jeho potřeby, zejména v dnešní době, kdy každý zákazník vyžaduje vzdálené přístupy, VPN tunely a je nutné provádět různé vzdálené přenosy a servisní podporu.
Naše role je tedy navrhnout zákazníkovi vhodné varianty připojení, kdy rychlost neznamená stabilitu. Vyžadujeme za zákazníka optimální vlastnosti linky za vhodných finančních podmínek.
Zákazníkům vždy doporučujeme minimálně konzultaci v této oblasti, jelikož kvalita linky je důležitá a nedá se porovnat pouhým porovnáním nabízených rychlostí. I zde pak myslíme na možnosti rozšiřování, tak aby zákazník měl možnost dalšího rozvoje.

Internetova konektivita

 

VOIP telefonie

Technologie volání přes internet je dnes již běžnou součástí většiny firem. Nabízíme kvalitní a cenově dostupná řešení nejen ústředen, ale také kompletní nastavení a dodávky koncových telefonních aparátů různých funkcí a designů.
Zákazníci obvykle řeší dvě varianty řešení, vlastní řešení nebo pronájem virtuální ústředny, obě varianty jsou u nás možné. Přičemž v obou případech je možné realizovat jen volání v rámci interní firmy, nebo také řešení s rozšířením o volání do všech sítí včetně zahraničí. VIOP telefonie dnes v zásadě vytlačuje klasické telefonní přístroje.

VOIP System

Mobilní pracoviště a propojení s firmou

img_usg60w_usg60_usg40_p_400V dnešní době je nutností přístup k informacím odkudkoli. Je nutné zajistit přístupy do interních systémů společnosti z domova, z mobilních pracovišť a odloučených pracovišť. Ať již máte obchodníky na cestách, nebo vyžadujete práci z domu svých zaměstnanců, odjíždíte do zahraničí, nebrání Vám to jakkoli v práci.

Dnešní IT technologie umožňují rozmanitý způsob nastavení a zabezpečených přístupů ke všem systémům. Je tedy jen na Vás, jaké přístupy a k jakým systémům vyžadujete.
Systém vždy nastavíme tak, aby byl zabezpečený a umožňoval přístup pouze těm uživatelům, kteří přístup mít mají.

 

Pobočky a propojení s centrálou

Naše společnost obhospodařuje řadu zákazníků, kteří mají mimo své hlavní centrály i pobočky. Je pro ně klíčové, aby byly kvalitně propojeny s centrálou servery, informačními systémy, emaily apod. Propojení mezi centrálou a pobočkami realizujeme několika způsoby. Vždy dbáme především na bezpečnost a rychlost daného řešení, tomu se uzpůsobují zejména servery a konektivita.

Tunely a vzdálené přístupy

Další metodou propojení mezi pobočkami, mobilními pracovníky, či subdodavateli jsou zabezpečené tunely a vzdálené přístupy, které lze realizovat rovněž více formami. Stejně tak je možné zajistit vzdálené terminálové přístupy, ať již pro jednotlivce, či celé skupiny lidí. Zkrátka, propojíme Vaše IT kdekoli a s čímkoli. Obraťte se na nás.

 

"Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!"

 

Staňte se naším zákazníkem!

 

Přechod je velmi snadný v řádu hodin, či dnů.
Využívejte profesionálních služeb v oblasti IT.
Servis 24 hodin s garantovanou reakční dobou.
Zlepšíme Vaše IT a odstraníme nedostatky.
Jsme na trhu profesionální IT správy více než 13 let.

Mohlo by Vás zajímat!

 

Zabezpečení dat

Zabezpečíme a ochráníme Vaše data, servery, počítače. Postaráme se o Vás.

 

Zálohování dat

Implementujeme profesionální zálohování dat a dohledujeme správné provádění záloh.

 

Servis 24 hodin

Servis Vašeho IT  a správa počítačové sítě 24 hodin denně s garantovanou dobou zásahu.

fujitsu-logo
zalohovani-IBM Logo
lenovo_logo
debian-logo
OpenSUSE_official-logo
Red_hat_logo
Microsoft_logo
windows-server-logo
Android-logo
Apple_logo
Dell_Logo
HP-logo