Zálohování a obnova dat

Ztráta dat? Máte havárii? Volejte 731 61 61 60!

 

Zálohování dat je důležité!

Zálohování dat je vůbec nejdůležitější věcí z hlediska IT. Pamatujte, ztráta dat může zapříčinit nenahraditelné ztráty. Pokud jste někdy přišly o data, víte, jak důležité je provádět zálohu dat. Běžné systémy Vás ochrání jen do malé míry a hrozí vysoké riziko ztráty dat.

Naše společnost nabízí celou řadu ucelených řešení zálohy dat, od nejlevnějších a přesto spolehlivých řešení, až po plně automatizované a robotizované zálohy dat. Provádíme jak plné zálohy, přírustkové zálohy, celé image i další specializované zálohy. Navrhneme Vám řešení přímo na míru, tak aby jste již nikdy nepřišly o data a případná obnova dat byla otázkou chvilky.

Implementujeme pouze sofistikované a ověřené systémy, kde dokážeme ručit za provedené zálohy. Naše systémy jsou léty ověřeny v praxi u našich zákazníků.

 

obnova-datRychlá obnova dat

V případě jakékoli havárie, či potřeby obnovy dat zajistíme našim zákazníkům rychlou obnovu dat ze záloh. Podmínkou je využívání našich systémů záloh. Obnovit můžeme jednotlivé dokumenty až 365 dní zpětně, dle zvoleného typu zálohování. Obraťte se na nás, vytvoříme Vám systém zálohování, na který se budete moci spolehnout kdykoli. Systém zálohování můžeme neustále monitorovat. Záleží jen na Vás jaké máte požadavky. I v případě, že jste přišly o data a nejste naším zákazníkem, obraťte se na nás, pomůžeme Vám rychlým servisních zásahem a uděláme maximum pro záchranu Vašich dat.

 

Řešení havárií a záchrana dat

Řešíte ztrátu dat, postihla Vás havárie? Disponujeme technologiemi pro řešení havárií serverů, počítačů a dat v síti. Ne vše se dá řešit, ale čím dříve začneme, tím lépe. Dokážeme individuálně zachránit data po haváriích (v závislosti na poškození). Dokážeme přesouvat celé disky pomocí speciálních zařízení, které zkrátí dobu opravy a eliminují další ztráty dat. Dokážeme rychle reagovat v případě hrozící ztráty dat vlivem možné havárie. Řešíte havárii a ztrátu dat? Obraťte se na nás na telefonu 731 61 61 60 nebo 731 61 61 63, případně na emailu servis@4stars.cz. Uděláme vše pro záchranu Vašich dat a eliminujeme případné ztráty a obnovíme Vaše systémy do plné funkčnosti.

 

Nabízíme tyto druhy zálohování!

Poloautomatické zálohování dat

Profesionální systém záloh s fyzicky oddělenými zálohami.

Automatické zálohování dat

Profesionální systém bez nutnosti zásahu uživatele.

Robotizované zálohování dat

Špičkové plně automatické zálohování. Zálohování bez starostí!

Cloudové zálohování dat

Spolehlivé zálohování do cloudu a na fyzicky oddělená místa!

 

Archivace dat

archivace-dat

Přesvědčte se sami. Archivace emailů na zkoušku zdarma!

Nad rámec zálohování řešíme i archivaci dat. Řešíme archivaci dokumentů, archivaci emailů, archivaci skenů a jiných dat. Nabízíme jak softwarové, tak hardwarové řešení a zařízení vše v jednom.

Archivační systémy jsou takové systémy, které nám zajišťují, že dokumenty, které je třeba archivovat, budou k dispozici.

Nejprve si musíme upřesnit, že archivace není totéž co zálohování. Zálohování slouží k obnově dat v případě havárie. Archivace slouží k tomu, abychom měli určitá data uložena tak, aby byly splněny některé zákonné požadavky. Klasickým příkladem archivace je uchovávání odeslaných faktur nebo uchovávání přijatých a odeslaných emailů.

V informačních systémech dochází v průběhu let ke změnám z důvodu změn technologických, vynucených zákonodárci a tak podobně. A tím pádem se nám v čase mění i vzhled tiskového výstupu. Ovšem dle zákonů o DPH musí být faktura k dispozici ve stejném tvaru, jako v ten den, kdy odešla k zákazníkovi.

V tomto případě nám zbývají dvě možnosti. Buď si všechny vydané faktury tisknout a ukládat do šanonů a následně fyzického archivu nebo využít archivačního systému, který každý námi definovaný tiskový výstup zarchivuje a uloží v takové podobě, v jaké jsme jej zákazníkovi odeslali. Samozřejmostí u takových systémů je možnost vyhledávání nad takovými archiváliemi, dále nemožnost jednoduchého smazání takových dokumentů.

Důvody pro archivaci emailů jsou podobné jako u archivace. Odejde pracovník a po nějaké době je potřeba zjistit jeho komunikaci se zákazníkem, aby byl dokončen projekt, který byl rozpracován. V tomto případě se podíváme do archivu jeho emailů a můžeme plynule navázat na komunikaci v rámci projektu.

 

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!

 

zalohovani-altaro        Zalohovani-arcserv     zalohovani-IBM Logo zalohovani-lenovo-emc Zalohovani-tandberg-data-logo