Robotické zálohování

V rámci bezpečnosti dat jsme provedli u zákazníka upgrade současného systému zálohování na robotický systém.

Provedli jsme analýzu současného stavu zálohování dat s tím, že je plánována výměna, či upgrade současného řešení. Navrhli jsme zákazníkovi několik řešení s výhledem s důrazem na jeho růst a zvyšující se nároky na bezpečnost, rizikovost ztráty dat a kapacitu záloh. Z několika řešení jsme nakonec vybrali robotické zálohování ve spojení se specializovanými systémy. Jedná se o velmi výkonné a bezpečné řešení za velmi rozumnou cenu. Výhodou je pak vyloučení lidské faktoru z režimu zálohování, zvětšení kapacity uložených dat, rychlost obnovy a v neposlední řadě automatizace.

Takové řešení dostatečně ochrání data zákazníka  před jejich ztrátou, či pomůže v případě nutné rychlé obnovy dat, či obnovy dat z archivu. Zákazníkovi jsme dodali celé řešení, nainstalovali, nakonfigurovali a proškolili uživatele, dále se o toto řešení staráme v rámci správy počítačové sítě a systém denně monitorujeme.

Pamatujte, data jsou to nejcennější co ve společnosti máte a jejich ztráta je nenahraditelná! Nepodceňujte Vaše zálohování a nechte si jej zkontrolovat ještě dnes, věřte, že Vaše data mohou být lépe chráněna!

Mám zájem o toto řešení.