Testimonials

Společnost 4Stars nám dodává a spravuje veškeré IT technologie, počítače a servery. Díky tomu využíváme spolehlivé řešení s rychlým servisem a pravidelnou údržbou.

Zákazníkem již 13 let. Malý, dlouholetý, zákazník z hlediska IT s několika počítači, IT infrastrukturou, a několika servery. Kompletní a zcela konkrétní reference Vám poskytneme osobně na vyžádání.

Zákazník 4Stars, Majitel výrobní firmy
obchod@4stars.cz

Společnost 4Stars spravuje a inovuje veškeré naše servery a počítače nejen na centrále, ale i na odloučených pracovištích.

Zákazníkem již 9 let. Dlouholetý zákazník, který se během let několikanásobně rozrostl v oblasti nejen IT. Zákazník má desítky stanic a celkem 8 serverů s několika pobočkami. Kompletní a zcela konkrétní reference Vám poskytneme osobně na vyžádání.

Zákazník 4Stars, Jednatel obchodní společnosti
obchod@4stars.cz

Využíváme IT služeb společnosti 4Stars s garantovanou dobou servisního zásahu v řádu minut. Postupně rozšiřujeme naši spolupráci. Zákazníkem již 4 roky. Poměrně nový zákazník s velkým IT rozsahem v oblasti serverů. Kompletní a zcela konkrétní reference Vám poskytneme osobně na vyžádání.

Zákazník 4Stars, Manažer obchodních vztahů
obchod@4stars.cz