Kompletní správa IT

 

Cloudové zálohování datKompletní správa počítačových sítí v našem podání zahrnuje kompletní správu o jakýkoli IT systém, hardware, software, kabeláže, WiFi řešení, konektivitu, technologie, zabezpečení, informační systéme které využíváte, či využívat chcete.  O vše v oblasti IT a komunikací se postaráme... Vy se pohodlně můžete věnovat svému byznysu.

Jak již říká náš slogan "Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!" ten vystihuje skutečně vše a držíme se jej již 13 let, co působíme na trhu jako firma v oblasti dodávek a služeb IT technologií.

Náš zákazník má svůj byznys, ať již se jedná o obchodní společnost, výrobní společnost, společnost v oblasti služeb, soukromou firmu, školu, veřejný sektor... zkrátka ať již dělá náš zákazník cokoli, rozumí své oblasti.

My zase rozumíme IT technologiím v celém jejím spektru. A naší povinností je postarat se za zákazníka o veškeré IT technologie, jejich propojení, funkčnost, rozvoj, návrhy, poradenství apod. Proto za zákazníka přemýšlíme, vnímáme, kam svoji firmu směřuje a spoléhá na nás, jakožto na profesionály, že se nemusí o IT starat, zajímat se a zjišťovat. Zákazník se tak může plně věnovat svému byznysu.

Za 13 let praxe se nám potvrdila jedna skutečnost. Zákazník, který své podnikání směřuje k větším úspěchům hledá profesionální partnery. Rád nám svěří zodpovědnost a vyžaduje profesionální přístup a odpovědnost. Takový zákazník pak neřeší problémy s dodavateli internetové konektivity, detaily ohledně informačních systémů, nezajímá jej, proč je server pomalý, jaké má detailně zabezpečení... takový zákazník chce mít zkrátka vše v pořádku.

A toto nám svědčí, jelikož naší hlavní práce je nejen řešit dílčí problémy, ale řešit IT jako komplex, přičemž v dnešní době do IT nepatří jen servery, počítače, bezpečnost a informační systémy. Dnes se tyto systémy promítají do výrobních prostředků jako jsou CNC, jsou propojeny se systémy zabezpečení typu kamery, alarmy, docházky, stravování. Zákazníci jsou dnes mobilní, vyžadují přístupy ze vzdálených pracovišť, pro mobilní pracovníky, budují a rozšiřují své firmy nejen do regionů v ČR, ale také do zahraničí.

Ve zkratce:

 • Garantujeme funkčnost všech technologií
 • Koordinujeme dodavatele systémů
 • Dodáváme technologie a služby
 • Zajišťujeme správu a funkčnost systémů
 • Zajišťujeme rychlý servis IT v řádu minut
 • Staráme se a radíme zákazníkovi
 • Propojujeme systémy
 • Naše společnost je 13 let na trhu
 • Smluvně garantované reakční časy
 • Služba 24 hodin denně pro kritické zákazníky
 • Seriozní přístup
 • Vaše starosti na naši hlavu

Naše společnost působí nejen po celé České republice, ale svým zákazníkům provádíme komplexní správu IT i v zahraničí.

V oblasti IT tak působíme nejen jako dodavatelé technologií a služeb, ale také jako koordinátoři třetích dodavatelů, garanty funkčnosti jednotlivých systémů, analytici, poradci a servisní společnost. Získáte jeden centrální kontakt a my již za Vás vše zajišťujeme a informujeme Vás o klíčových oblastech. Máte tak neustálý přehled, ale nemusíte vše řešit s jednotlivými dodavateli, kdy se na Vás doslova chrlí s každé strany informace, kterým nemusíte rozumět.

Často od zákazníků slyšíme větu "Starejte se nám o to, tak, aby vše fungovalo." A my jen dodáme, že takový zákazník je vždy úspěšný ve svém byznysu a tím rosteme jak my, tak především náš zákazník, což je výhodné pro všechny zúčastněné.

Líbí se Vám náš přístup? Chcete přenechat všechny své starosti s technologiemi na nás? Chcete se skutečně věnovat svému byznysu a využívat funkční IT technologie?

Kontaktujte nás:

Telefon 572 111 015
Mobil 731 616 160
Email obchod@4stars.cz

Dělejte svůj byznys, IT nechte na nás!